RACIBORSKA LIGA PIŁKI SIATKOWEJ SEZON 2008/09 – RUNDA ZASADNICZA

I KOLEJKA – 05.10.2008 r.
ENTER – NOWINY 2 : 3 (25:22,25:22,21:25,12:25,10:15)
CXT – ZŁOTNIK 1 : 3 (25:18,19:25,19:25,17:25)
EL-BIS – KREATORZY 3 : 1 (25:21,25:16,22:25,25:11)
OMERTA – AIRTEAM 1 : 3 (25:16,13:25,14:25,23:25)
WALTER — LUNATYCY 0 : 3 (21:25,13:25,23:25)
pauzu­je BUDAN-ZETS

II KOLEJKA – 19.10.2008 r.
ENTER – ZŁOTNIK 1 : 3 (25:27,25:20,16:25,23:25)
NOWINY – BUDAN 3 : 0 (25:20, 25:13,25:21)
CXT – KREATORZY 3 : 2 (22:25,25:19,19:25,25:19,15:9)
EL-BIS — LUNATYCY 2 : 3 (37:39,25:19,25:17,20:25,12:15)
OMERTA — WALTER 3 : 0 (25:18,25:19,30:28)
pauzu­je AIRTEAM

III KOLEJKA – 26.10.2008 r.
ENTER – BUDAN 3 : 0 (25:11,25:19,25:15)
ZŁOTNIK – KREAT. 3 : 0 (25:16,25:14,25:20)
NOWINY.PL – AIRTEAM 3 : 2 (25:15,25:22,22:25,19:25,22:20)
CXT – LUNATYCY 0 : 3 (15:25,14:25,23:25)
EL-BIS – OMERTA 3 : 2 (16:25,25:21,25:23,23:25,15:10)
pauzu­je WALTER

IV KOLEJKA – 16.11.2008 r.
ENTER – KREATORZY 3 : 2 (25:18,22:25,25:15,18:25,15:10)
BUDAN — AIRTEAM 0 : 3 (21:25,18:25,16:25)
ZŁOTNIK – LUNATYCY 2 : 3 (17:25,25:27,25:22,25:22,8:15)
NOWINY.PL — WALTER 3 : 0 (27:25,25:9,25:13)
CXT OMERTA 3 : 0 (26:24,25:17,25:19)
pauzu­je EL-BIS 

V KOLEJKA – 23.11.2008 r.
ENTER – AIRTEAM 0 : 3 (23:25,18:25,21:25)
KREATORZY – LUNAT. 0 : 3 (24:26,22:25,15:25)
BUDAN — WALTER 0 : 3 (18:25,13:25,22:25)
ZŁOTNIK – OMERTA 3 : 1 (25:17,25:16,23:25,29:27)
NOWINY.PL — EL-BIS 2 : 3 (25:23,22:25,18:25,25:22,9:15)
pauzu­je CXT

VI KOLEJKA – 07.12.2008 r.

ENTER — LUNATYCY 1 : 3 (23:25,13:25,25:21,17:25)
AIRTEAM — WALTER 3 : 0 (26:24,25:22,25:21)
KREAT. OMERTA 3 : 2 (25:18,23:25,23:25,25:20,18:16)
BUDAN-ZETS — EL-BIS 1 : 3 (16:25,11:25,25:18,12:25)
NOWINY.PL — CXT 3 : 0 (25:19,25:22,29:27)
pauzu­je ZŁOTNIK

VII KOLEJKA – 14.12.2008 r.
ENTER — WALTER 3 : 0 (25:14,25:20,25:23)
LUNATYCY - OMERTA 3 : 0 (25:19,25:16,25:23)
AIRTEAM — EL-BIS 1 : 3 (15:25,25:23,23:25,20:25)
BUDAN-ZETS — CXT 0 : 3 (16:25,14:25,16:25)
ZŁOTNIK — NOWINY.PL 2 : 3 (25:18,25:17,12:25,14:25,11:15)
pauzu­je KREATORZY

VIII KOLEJKA – 11.01.2009 r.
ENTER OMERTA 3 : 1 (28:30,25:13,25:22,25:22)
WALTER — EL-BIS 1 : 3 (22:25,25:21,17:25,18:25)
AIRTEAM — CXT 3 : 1 (25:20,25:22,25:27,25:21)
KREATORZY — NOWINY 1 : 3 (16:25,21:25,25:23,23:25)
BUDAN — ZŁOTNIK 0 : 3 (16:25,8:25,14:25)
pau­zował LUNATYCY

IX KOLEJKA – 18.01.2009 r.

ENTER - EL-BIS 3 : 0 (25:19,25:22,25:16)
WALTER — CXT 3 : 1 (25:18,25:23,22:25,25:23)
LUNATYCY — NOWINY 3 : 2 (25:17,23:25,25:21,17:25,15:12)
AIRTEAM — ZŁOTNIK 3 : 1 (26:28,25:23,25:20,27:25)
KREATORZY — BUDAN 3 : 0 (25:13,25:14,25:9)
pau­zował OMERTA

X KOLEJKA – 25.01.2009 r.
EL-BIS — CXT 3 : 1 (25:20,24:26,25:18,25:19)
OMERTA — NOWINY.PL 0 : 3 (17:25,19:25,13:25)
WALTER — ZŁOTNIK 0 : 3 (19:25,17:25,17:25)
LUNATYCY — BUDAN 3 : 0 (25:15,25:17,25:11)
AIRTEAM – KREAT. 3 : 0 (25:17,28:26,25:22)
pau­zował ENTER

XI KOLEJKA – 08.02.2009 r.
ENTER — CXT 3 : 2 (20:25,25:23,25:16,18:25,15:13)
EL-BIS — ZŁOTNIK 3 : 1 (25:20,20:25,25:23,26:24)
OMERTA — BUDAN 3 : 1 (19:25,25:18,25:21,30:28)
WALTER — KREATORZY 2 : 3 (25:21,25:17,15:25,20:25,5:15)
LUNATYCY – AIRTEAM 3 : 1 (25:22,25:23,19:25,25:21)
pau­zował NOWINY.PL

RUNDA PLAY-OFF

XII KOLEJKA – 22.02.2009 r.

o miejs­ca 1 — 8
LUNATYCY – KREAT. 3 : 0 (25:19,25:22,25:21)
NOWINY.PL – CXT 2 : 3 (27:25,22:25,22:25,25:16,14:16)
EL-BIS – ENTER 3 : 0 (25:19,25:21,28:26)
AIRTEAM – ZŁOTNIK 0 : 3 (25:27,26:28,16:25)
o 9 miejsce
OMERTAWALTER 3 : 2 (25:18,25:13,24:26,21:25,17:15)

XIII KOLEJKA – 08.03.2009 r.
o miejs­ca 1 — 8
LUNATYCY KREAT. 3 : 0 (25:17,25:19,25:22)
NOWINY.PLCXT 2 : 3 (29:27,19:25,27:25,20:25,9:15)
EL-BIS ENTER 3 : 2 (19:25,20:25,25:17,27:25,15:10)
AIRTEAM ZŁOTNIK 3 : 1 (26:24,25:23,22:25,26:24)
o 9 miejsce
OMERTA BUDAN 3 : 0 (25:23,25:22,25:19)

XIV KOLEJKA –22.03.2009 r.
o miejs­ca 1 – 4
LUNATYCY –
ZŁOTNIK 3 : 2 (25:13,25:18,22:25,23:25,15:13)
CXT EL-BIS 3 : 1 (21:25,31:29,25:22,25:23)
o miejs­ca 5 — 8
ENTER –
NOWINY.PL 3 : 2 (25:16,18:25,22:25,25:22,15:13)
AIRTEAM KREAT. 3 : 0 (25:19,25:19,26:24)
o 9 miejsce
WALTER
BUDAN 3 : 1 (25:23,22:25,25:12,25:19)

XV KOLEJKA – 05.04.2009 r.
o miejs­ca 1 – 4
LUNATYCY ZŁOTNIK 3 : 1 (25:11,19:25,25:16,25:12)
CXT EL-BIS 0 : 3 (17:25,22:25,19:25)
o miejs­ca 5 — 8
ENTER NOWINY.PL 3 : 1 (25:20,25:17,17:25,25:19)
AIRTEAM KREAT. 3 : 0 (25:0,25:0,25:0)WO
o 9 miejsce
OMERTA WALTER 3 : 0 (25:20,25:23,27:25)

XVI KOLEJKA – 25.04.2009 r.
FINAŁ — Hala w Gim­nazjum w Kornowacu
Finał godz. 17.00

LUNATYCY – EL-BIS 3 : 1 (25:19,25:21,20:25,25:18)
o 3 miejsce godz. 15.00
ZŁOTNIK – CXT 3 : 1 (25:19,25:21,22:25,29:27)
o 5 miejsce godz. 13.00
ENTER – AIRTEAM 2 : 3 (13:25,25:18,24:26,25:19,7:15)
o 7 miejsce godz. 11.00

NOWINY.PLKREAT. 3 : 2 (25:17,26:24,17:25,19:25,15:7)

CategoryBez kategorii
Logo_footer   
     © 2022 OSiR Racibórz

Realizacja R-Media     

Skip to content