bip

Najbliższe wydarzenia

12.08.2022 r. (Piątek) Quest w Arboretum - Legendy Słowiańskie
plus piknik na polance 
Godz. 11.00
Wstęp darmowy 

19.08.2022 r. (Piątek) Summer Party na Basenie Obora 
Godz. 17.00

Wstęp płatny: 30 zł 

Raciborskie biegi

 

 XIV Bieg Bez Granic 

 Zapisy na bieg

 

Transgraniczny turniej gier barowych

Gościmy

Ilość osób przeglądających stronę:
975019
Poznaj z nami Bachatę.
Zapraszamy na darmową lekcję pokazową 29 sierpnia 2022 r. na Hali widowiskowo - sportowej, ul. Łąkowa 31. Zajęcia poprowadzi instruktorka Joanna Góralska.
Na zajęcia obowiązują zapisy.
W załączniku znajdą Państwo regulamin, z którym należy się zapoznać w celu chęci uczestnictwa w zajęciach tanecznych.
Foto Agata Łyżwa.
 
 
 
 

Przedstawiamy Wam Regulamin XXIII Rodzinnego Rajdu Rodzinnego.

Czekają na Was: zmagania na hali widowiskowo-sportowej, drugim przystankiem będzie Ogródek Jordanowski gdzie uczestnicy będą rzucali kośćmi. Trzecią stacją z kolei będzie Kręgielnia przy ul. Zamkowej 4, gdzie każda z drużyn będzie miała do wykorzystania 10 rzutów - czykli do zdobycia aż 90 punktów. A ostatnim przystankiem będzie już Kemping Obora, gdzie będzie czekał quiz strażacki. 

Pamiętajmy jednak, że rajd ma głównie charakter rodzinny i ma na celu propagowanie zdrowego stylu życia i spędzenia wartościowego czasu w gronie najbliższych.

 

 

Link do regulaminu znajduje się poniżej. 

 

 

XXIII Rodzinny Rajd Rowerowy 

 

Wszystkie dzieci uczęszczające do szkół podstawowych są mile widziane na naszych zajęciach NERF. Zajęcia odbędą się 22 sierpnia (poniedziałek) i w zależności od ilości chętnych rozpoczniemy je od godz. 10:30. 

Wystarczy, że chętni zgłoszą się pod numer 32 415 37 17 bądź mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. , i tylko tyle wystarczy, żeby być częścią tego interesującego poniedziałku. 

Zajęcia odbywają się w ramach akcji Lato w mieście, i przykro nam przyznać, że nieuchronnie zbliżamy się już powoli do końca wakacji...

Ale pamiętajcie, każde takie wydarzenie tworzy piękne wspomnienia, więc chyba warto dołączyć i spędzić ten czas aktywnie? 

Czekamy na Was z niecierpliwością, i kto wie, może poniedziałkowe bitwy będą Waszym najlepszym wspomnieniem wakacyjnym?

 

Mamy dla Was przygotowaną mapę Rodzinnego Rajdu Rowerowego. Dla przypomnienia - kto jeszcze się nie zapisał, może to zrobić pod nr tel. 32 415 37 17, bądź w punkcie informacji OSiR - przy ul. Zamkowej 4. Czekają na Was wspaniałe nagrody ufundowane przez sposorów imprezy, a także aktywnie spędzona niedziela w gronie rodzinnym zakończona ogniskiem na Kempingu Obora. Ale to nie koniec atrakcji! Podczas trasy będą na Was czekały cztery stacje z konkurencjami zręcznościowymi oraz quizem. Mamy nadzieję, że zaintrygowaliśmy Was na tyle, że zobaczymy się na starcie już najbliższą niedzielę. 

Powodzenia!