bip

Najbliższe wydarzenia

12.08.2022 r. (Piątek) Quest w Arboretum - Legendy Słowiańskie
plus piknik na polance 
Godz. 11.00
Wstęp darmowy 

19.08.2022 r. (Piątek) Summer Party na Basenie Obora 
Godz. 17.00

Wstęp płatny: 30 zł 

Raciborskie biegi

 

 XIV Bieg Bez Granic 

 Zapisy na bieg

 

Transgraniczny turniej gier barowych

Gościmy

Ilość osób przeglądających stronę:
950451

12 lipca startujemy z questem miejskim połączonym z piknikiem na Ogródku Jordanowskim. 

Quest nosi tytuł "Z Ofką po średniowiecznym Raciborzu". 

 

Celem tworzenia questów jest jak najatrakcyjniejsze zaprezentowanie danego regionu, miejscowości lub miejsca. Questy to gry miejskie - wyprawy odkrywców, które pozwalają uczestnikowi odkryć z innej perspektywy nawet dobrze im znane miejsca. Podczas questu poznajemy lokalną kulturę, historię i przyrodę. Questy uczą nas dostrzegać wyjątkowość i unikatowość każdego miejsca, które jest odkrywane podczas wypraw.

 

Nasz Quest odbędzie się 12 lipca. Startujemy o godz. 10:00 sprzed H2Ostróg. Dla uczestników będą przygotowane plansze do wypełniania, ale można również bezpłatnie ściągnąć aplikację na www.questy.org.pl , która automatycznie doda nam odznakę po zakończonym queście. 

Całość kończymy piknikiem na Ogródku Jordanowskim. Każdy z uczestników zobowiązany jest przygotować się do wyprawy we własnym zakresie: przekąska, napój oraz odpowiednia odzież to podstawa udanej wyprawy. 

 

Zgłoszeń można dokonywać pod numerem telefonu: 32 415 37 17 bądz mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  / Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  

 

 

 

 

Do zobaczenia!