bip

Najbliższe wydarzenia

08.09 - Zawody Hit The Rail, OSiR

09.09 - Spływ kajakowy Bohumin-Racibórz, g.9.00

09.09- Piknik Modelarski, g. 10.00

15.09 - Miting lekkoatletyczny, OSiR, g. 10.30

22.09 - Bieg 24h, OSiR, g. 16.00

 

 

 

Gościmy

Ilość osób przeglądających stronę:
308179

02.02.2014 II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Piast (Arena Rafako, g. 10.00)
04.02.2014 Mecz III ligi koszykarzy RKK AZS Racibórz - Ofensywa Racibórz (Arena Rafako, g. 18.00)
06.02.2014 Liga szkolna: Koszykówka dziewcząt szkół gimnazjalnych (Arena Rafako, g. 10.00)
07.02.2014 Liga szkolna: Siatkówka chłopców szkół średnich (Arena Rafako, g. 10.00)
07.02.2014 Halowa Liga Piłki Nożnej (Arena Rafako, g. 20.00)
08.02.2014 Liga żaków (Arena Rafako, g. 8.00)
08.02.2014 Mecz II ligi siatkarzy: KS AZS Rafako - Juvenia Głuchołazy (Arena Rafako, g. 17.00)
08.02.2014 Halowa Liga Piłki Nożnej (Arena Rafako, g. 19.00)
09.02.2014 Brooklyn Basket Liga (Arena Rafako, g. 10.00)
09.02.2014 Mecz III ligi koszykarzy Ofensywa Racibórz - KK Polonia Bytom (Arena Rafako, g. 16.00)
09.02.2014 Halowa Liga Piłki Nożnej (Arena Rafako, g. 18.00)
10.02.2014 Liga szkolna: Siatkówka chłopców szkół średnich (Arena Rafako, g. 10.00)
10.02.2014 KMP w Brydżu Sportowym (Arena Rafako, g. 17.00)
11.02.2014 Liga szkolna: Koszykówka dziewcząt szkół średnich (Arena Rafako, g. 8.00)
12.02.2014 Liga szkolna: Koszykówka chłopców szkół średnich (Arena Rafako, g. 8.00)
13.02.2014 Liga szkolna: Siatkówka chłopców szkół średnich (Arena Rafako, g. 10.00)
14.02.2014 Liga szkolna: Koszykówka dziewcząt szkół średnich (Arena Rafako, g. 10.00)
14.02.2014 Halowa Liga Piłki Nożnej (Arena Rafako, g. 20.00)
15.02.2014 Liga żaków (Arena Rafako, g. 8.00)
15.02.2014 Mecz III ligi koszykówki RKK AZS Racibórz - DAAS Basket Hill Bielsko-Biała (Arena Rafako, g. 17.00)
15.02.2014 Halowa Liga Piłki Nożnej (Arena Rafako, g. 19.00)
16.02.2014 Brooklyn Basket Liga (Arena Rafako, g. 10.00)
16.02.2014 Halowa Liga Piłki Nożnej (Arena Rafako, g. 16.00)
17.02.2014 Liga szkolna: Koszykówka chłopców szkół średnich (Arena Rafako, g. 10.00)
18.02.2014 Liga szkolna: Piłka ręczna dziewcząt szkół średnich (Arena Rafako, g. 8.00)
19.02.2014 Liga szkolna: Piłka ręczna dziewcząt szkół średnich (Arena Rafako, g. 8.00)
20.02.2014 Liga szkolna: Koszykówka dziewcząt szkół gimnazjalnych (Arena Rafako, g. 10.00)
21.02.2014 Liga szkolna: Piłka ręczna chłopców szkół średnich (Arena Rafako, g. 10.00)
21.02.2014 Halowa Liga Piłki Nożnej (Arena Rafako, g. 20.00)
22.02.2014 Liga żaków (Arena Rafako, g. 8.00)
22.02.2014 Halowa Liga Piłki Nożnej (Arena Rafako, g. 17.00)
23.02.2014 Brooklyn Basket Liga (Arena Rafako, g. 10.00)
23.02.2014 Halowa Liga Piłki Nożnej (Arena Rafako, 16.00)
24.02.2014 Liga szkolna: Piłka ręczna dziewcząt szkół średnich (Arena Rafako, 10.00)
25.02.2014 Liga szkolna: Piłka ręczna chłopców szkół średnich (Arena Rafako, g. 8.00)
26.02.2014 Liga szkolna: Koszykówka chłopców szkół gimnazjalnych (Arena Rafako, g. 8.00)
27.02.2014 Liga szkolna: Gry i zabawy szkół podstawowych (Arena Rafako, g. 10.00)
28.02.2014 Turniej w zapasach w stylu klasycznym (Arena Rafako, g. 16.00)