bip

Najbliższe wydarzenia

07.08-Turniej siatkówki plażowej, g. 10:00

09.08-Aktywna niedziela w Arboretum Bramy Morawskiej

13.08-Extreme City, g.11:00

15.08-Rodzinny Rajd Rowerowy, g. 15:00, Arena Rafako

16.08-I Mistrzostwa Powiatu Raciborskiego 1vs1

22.08-Leśne podchody-gra terenowa, Arboretum Bramy Morawskiej 

27.08-Extreme City, g.11:00

29.08-Extreme City, g.16:00

 

 

 

 

 

 

Raciborskie biegi

01.03.2020 r. - Bieg Tropem Wilczym

01.03.2020 r. - Bieg Twardziela

11-31.05. 2020 r. - E-Bieg Bez Granic

........................- Nadodrzański Bieg Powstańców Śląskich OCR

Gościmy

Ilość osób przeglądających stronę:
632272

02.03.2012 Halowa Liga Piłki Nożnej (Arena Rafako, g. 20.00)
03.03.2012 Trening biegowy (Park Roth, g. 10.00)
03.03.2012 Mecz II ligi siatkarzy KS AZS Rafako - AZS Politechnika Opolska Cementownia Odra S.A.(Arena Rafako, g. 17.00)
03.03.2012 Halowa Liga Piłki Nożnej (Arena Rafako, g. 19.00)
04.03.2012 Trening biegowy (Park Zamkowy, g. 10.00)
04.03.2012 Brooklyn Basket Liga (Arena Rafako, g. 13.20)
04.03.2012 Halowa Liga Piłki Nożnej (Arena Rafako, g. 19.00)
07.03.2012 Liga szkolna - koszykówka chłopców szkół średnich (Arena Rafako, g. 9.30)
09.03.2012 Liga szkolna - piłka ręczna chłopców szkół gimnazjalnych (Arena Rafako, g. 11.00)
09.03.2012 Halowa Liga Piłki Nożnej (Arena Rafako, g. 20.00)
10.03.2012 Trening biegowy (Park Roth, g. 10.00)
10.03.2012 Turniej Siatkarski Zakładów Pracy o Puchar Prezydenta Miasta Racibórz - rozgrywki grupowe (Arena Rafako, g. 8.00)
10.03.2012 Bieg Przełajowy w Arboretum Bramy Morawskiej (kompleks leśny "Obora", g. 11.00)
11.03.2012 Trening biegowy (Park Zamkowy, g. 10.00)
11.03.2012 Turniej Siatkarski Zakładów Pracy o Puchar Prezydenta Miasta Racibórz - rozgrywki pucharowe (Arena Rafako, g. 11.00)
11.03.2012 Halowa Liga Piłki Nożnej (Arena Rafako, g. 19.00)
12.03.2012 Liga szkolna - finał miejski w siatkówce chłopców szkół średnich (Arena Rafako, g. 9.30)
12.03.2012 Liga szkolna - siatkówka dziewcząt szkół gimnazjalnych (Arena Rafako, g. 15.00)
14.03.2012 Turniej piłkarski dziewcząt szkół średnich (Arena Rafako, g. 9.30)
16.03.2012 Akademickie Mistrzostwa Śląska w Piłce Ręcznej (Arena Rafako, g. 8.00)
17.03.2012 Trening biegowy (Park Roth, g. 10.00)
18.03.2012 Trening biegowy (Park Zamkowy, g. 10.00)
18.03.2012 Brooklyn Basket Liga (Arena Rafako, g. 13.20)
18.03.2012 Halowa Liga Piłki Nożnej (Arena Rafako, g. 19.00)
19.03.2012 Liga szkolna - rozgrywki rejonowe w siatkówce chłopców i dziewcząt szkół średnich (Arena Rafako, g. 9.30)
19.03.2012 Liga szkolna - koszykówka chłopców szkół gimnazjalnych (Arena Rafako, 15.00)
21.03.2012 Liga szkolna - rozgrywki rejonowe w siatkówce chłopców szkół gimnazjalnych (Arena Rafako, g. 9.30)
23.03.2012 Liga szkolna - półfinał wojewódzki gier i zabaw szkół podstawowych (Arena Rafako, g. 11.00)
24.03.2012 Trening biegowy (Park Roth, g. 10.00)
24.03.2012 Turniej sportowy Służb Mundurowych (Arena Rafako, g. 9.00)
24.03.2012 Impreza rekreacyjna Nordic Walking (Park Zamkowy)
25.03.2012 Trening biegowy (Park Zamkowy, g. 10.00)
25.03.2012 Brooklyn Basket Liga (Arena Rafako, g. 14.00)
26.03.2012 Liga szkolna - półfinał wojewódzki w piłce ręcznej chłopców szkół średnich (Arena Rafako, g. 9.30)
26.03.2012 Akademickie Mistrzostwa Śląska w siatkówce (Arena Rafako, g. 17.00)
28.03.2012 Liga szkolna - rozgrywki rejonowe w koszykówce chłopców szkół gimnazjalnych (Arena Rafako, g. 9.30)
30.03.2012 Półfinał wojewódzki w piłce siatkwej chłopców szkół średnich (Arena Rafako, g. 11.00)
31.03.2012 Mistrzostwa Polski Juniorów Niesłyszących i Słabosłyszących w piłce siatkowej (Arena Rafako, g. 9.00)
31.03.2012 Trening biegowy (Park Roth, g. 10.00)