bip

Najbliższe wydarzenia

07.08-Turniej siatkówki plażowej, g. 10:00

09.08-Aktywna niedziela w Arboretum Bramy Morawskiej

13.08-Extreme City, g.11:00

15.08-Rodzinny Rajd Rowerowy, g. 15:00, Arena Rafako

16.08-I Mistrzostwa Powiatu Raciborskiego 1vs1

22.08-Leśne podchody-gra terenowa, Arboretum Bramy Morawskiej 

27.08-Extreme City, g.11:00

29.08-Extreme City, g.16:00

 

 

 

 

 

 

Raciborskie biegi

01.03.2020 r. - Bieg Tropem Wilczym

01.03.2020 r. - Bieg Twardziela

11-31.05. 2020 r. - E-Bieg Bez Granic

........................- Nadodrzański Bieg Powstańców Śląskich OCR

Gościmy

Ilość osób przeglądających stronę:
632233

01.12.2011 Turniej minisiatkówki chłopców szkół podstawowych - Arena Rafako

03.12.2011 III Międzynarodowy Turniej Halowej Piłki Nożnej Juniorów U17 - Arena Rafako 9.00

03.12.2011 Mecz zapaśniczy MKZ Unia - Tygrysy Kąty Wrocławskie Arena Rafako 18.00

04.12.2011 Mikołajkowy Turniej Tenisowy do lat 18 Arena Rafako 9.00

05.12.2011 Mecze siatkarskie szkół gimnazjalnych (Liga szkolna) Arena Rafako 15.30

06.12.2011 Mikołajki z RTP Unią Racibórz Arena Rafako 17.00

08.12.2011 Mecze minisiatkówki chłopców szkół podst. (Liga szkolna) Arena Rafako 14.30

10.12.2011 Turniej Piłkarski Żaków Arena Rafako 9.00

10.12.2011 Mecz KS AZS Rafako - TS Volley Rybnik Arena Rafako 17.00

11.12.2011 Turniej Piłkarski Żaków Arena Rafako 9.00

12.12.2011 Turniej siatkarski dziewcząt szkół średnich (Liga szkolna) Arena Rafako 9.30

12.12.2011 Mecze siatkarskie chłopców szkół gimnazjalnych (Liga szkolna) 15.00

15.12.2011 Mecze minisiatkówki chłopców szkół podst. (Liga szkolna) Arena Rafako 14.30

15.12.2011 Turniej zapaśniczy dzieci Arena Rafako 16.00

16.12.2011 Mecze siatkarskie chłopców szkół średnich (Liga szkolna) Arena Rafako 11.00

17-18.12.2011 Międzynarodowe Mistrzostwa Raciborza w kręglach klasycznych (Kregielnia - Zamkowa 4)

18.12.2011 Turniej Tenisowy dla dzieci i młodzieży Arena Rafako 9.00

19.12.2011 Mecze siatkarskie chłopców szkół gimnazjalnych (Liga szkolna) 15.00

Dodatkowo w każdą niedzielę od 13.20 swoje mecze rozgrywa koszykarska Brooklyn Basket Liga, a w piątkowe, sobotnie i niedzielne wieczory Halowa Liga Piłki Nożnej.