bip

Najbliższe wydarzenia

13-15.04.2018 Turniej Półfinałowy o awans do II ligi koszykówki (Arena Rafako)
14-15.04.2018 Mistrzostwa Szkół Sportowych w Pływaniu (Kryta Pływalnia H2Ostróg)

21-22.04 - Eliminacje MP w siatkówce - SKSG Odra Racibórz, g. 9.00

23.04 - Mistrzostwa Raciborza Szk. Podst w Dwa Ognie

28.04 - Finał Raciborskiej Amatorskiej Ligii Piłki Siatkowej

01.05 - Urodziny H2Ostróg

03.05 - Bieg bez Granic

Gościmy

Ilość osób przeglądających stronę:
263848

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Raciborzu zaprasza wszystkich chętnych mieszkańców Miasta Racibórz na imprezę sportowo-rekreacyjną Nordic Walking. Wspólna zabawa odbędzie się 24.03.2012 r. o godzinie 10.00 w Parku Zamkowym w Raciborzu.
ZAPRASZAMY!!!

ZSO nr 1 z Raciborza ponownie najlepszy w rozgrywkach piłki nożnej dziewcząt szkół średnich. Zawodniczki z "Kasprowicza" pokonały po golu Martyny Malinowskiej w finale zawodniczki ZSZ z Raciborza i obroniły wywalczony przed rokiem tytuł. Zwycięski zespół zagrał w składzie: Julia Klinik, Dominika Taraszewicz, Magdalena Jaworowska, Martyna Malinowska, Alicja Gadecka, Paulina Nowak, Ewa Stania, Monika Mielimonka, Katarzyna Grzelak, Karolina Schinke.

Komplet wyników VIII Makroregionalnego Turnieju Piłki Nożnej Halowej Dziewcząt szkół średnich:

Faza eliminacyjna (grupowa):

ZSO nr 1 Racibórz - ZSZ II Racibórz 1:0
Bramka: Gadecka

ZSOMS Racibórz - ZST Rybnik 5:1
Bramki: Jaruga (4), Herud - Wyrobek

ZSM Głubczyce - Gimnazjum nr 1 Racibórz 0:0

ZSE Racibórz - I LO Kędzierzyn-Koźle 0:0

ZST Rybnik - ZSBiRR Racibórz 1:0
Bramka: Wyrobek

Gimnazjum nr 1 Racibórz - II LO Kędzierzyn-Koźle 0:5
Bramki: Hamada (3), Derdak, Schega

I LO Kędzierzyn-Koźle - ZSZ I Racibórz 0:3
Bramki: Zygla (2), Sinica

ZSBiRR Racibórz - ZSOMS Racibórz 0:4
Bramki: Jaruga (2), Naumowicz (2)

ZSM Głubczyce - II LO Kędzierzyn-Koźle 0:0

ZSZ I Racibórz - ZSE Racibórz 4:0
Bramki: Jasiak (2), Reżny, Krupa

 

Ćwierćfinały:

ZSO nr I Racibórz - ZST Rybnik 5:0
Bramki: Taraszewska (3), Klinik (2)

ZSOMS Racibórz - ZSZ II Racibórz 2:0
Bramki: Jaruga, Naumowicz

II LO Kędzierzyn-Koźle - I LO Kędzierzyn-Koźle 2:0
Bramki: Hamada (2)

ZSZ I Racibórz - ZSM Głubczyce 2:0
Bramki: Jasiak, Nieborowska

 

Półfinały:

ZSO nr 1 Racibórz - ZSOMS Racibórz 0:0, k. 2:1
Karne: Klinik, Taraszewska - Szczotka (Jaruga, Proksza - pudło)

II LO Kędzierzyn-Koźle - ZSZ I Racibórz 1:2
Bramki: Szewczak - Zygla (2)

Mecz o III miejsce:

II LO Kędzierzyn-Koźle - ZSOMS Racibórz 2:0
Bramki: Hamada (2)

Finał:

ZSO nr 1 Racibórz - ZSZ I Racibórz 1:0
Bramki: Malinowska

Nagrody indywidualne:

MVP: Natalia Hamada (II LO Kędzierzyn-Koźle)
Najlepsza bramkarka: Julia Klinik (ZSO nr 1 Racibórz)
Królowa strzelczyń: Martyna Jaruga (ZSOMS Racibórz)
Puchar FairPlay: ZSZ Racibórz

Rafako S.A. zwyciężyło w II Siatkarskim Turnieju Zakładów Pracy i Służb Mundurowych o Puchar Prezydenta Miasta Racibórz. Zwycięzcy w meczu finałowym po zaciętym, pięciosetowym boju wygrali z Zakładem Karnym. Trzecie miejsce zajął Śląski Oddział Straży Granicznej.

Ćwierćfinały:

Zakład Poprawczy i Schronisko dla Nieletnich – Zakład Karny 1:2 (21:25; 25:14; 13:15)
Śląski Oddział Straży Granicznej – Urząd Miasta Racibórz 2:0 (25:15; 25:20)
Komenda Powiatowa Policji – Sąd Rejonowy 2:0 (28:26; 25:17)
Rafako S.A – SGL Carbon Polska S.A. 2:0 (26:24; 25:19)

Półfinały:
Zakład Karny – Śląski Oddział Straży Granicznej 2:1 (25:22; 22:25; 15:13)
Komenda Powiatowa Policji – Rafako S.A. 1:2 (16:25; 25:20; 14:16)

III miejsce:
Śląski Oddział Straży Granicznej – Komenda Powiatowa Policji 3:0 (25:23; 27:25; 25:18)

Finał:
Rafako S.A. – Zakład Karny 3:2 (25:18; 15:25; 25:21; 15:25; 15:5)

 

Pierwsza ósemka turnieju:

1. Rafako S.A
2. Zakład Karny
3. Śląski Oddział Straży Granicznej
4. Komenda Powiatowa Policji
5. SGL Carbon Polska S.A
6. Sąd Rejonowy w Raciborzu
7. Zakład Poprawczy i Schronisko dla Nieletnich
8. Urząd Miasta Racibórz

Wyróżnienia indywidualne:
MVP kobiet: Iwona Gawor – SGL Carbon
MVP mężczyzn: Andrzej Szafirski – Rafako S.A.

Sobota 10.03.2012:

Gr. A

8.00 SGL Carbon Polska S.A. - Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa 2:1
9.00 SGL Carbon Polska S.A. - Komenda Powiatowa Policji 0:2
10.00 Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa - Koltech Sp. z o. o. 1:2
11.00 SGL Carbon Polska S.A. - Koltech Sp. z o. o. 2:0
12.00 Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa - Komenda Powiatowa Policji 0:2
13.00 Komenda Powiatowa Policji - Koltech Sp. z o. o. 2:0

Gr. B

8.00 Rafako S.A. - Zakład Wodociągów i Kanalizacji 2:0
9.00 Rafako S.A. - Zespół Szkół Mechanicznych 2:0
10.00 Zakład Wodociągów i Kanalizacji - Zakład Karny 0:2
11.00 Rafako S.A - Zakład Karny 2:0
12.00 Zakład Wodociągów i Kanalizacji - Zespół Szkół Mechanicznych 1:2
13.00 Zespół Szkół Mechanicznych - Zakład Karny 0:2

Gr. C.

14.00 Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej - Henkel SP. z o. o. 2:0
15.00 Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej - Urząd Miasta 1:2
16.00 Henkel SP. z o. o. - Zakład Poprawczy i Schronisko dla Nieletnich 0:2
17.00 Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej - Zakład Poprawczy i Schronisko dla Nieletnich 0:2
18.00 Henkel Sp. z o. o. - Urząd Miasta 0:2
19.00 Urząd Miasta - Zakład Poprawczy i Schronisko dla Nieletnich 1:2

Gr. D

14.00 Sąd Rejonowy - Śląski Oddział Straży Granicznej 0:2
15.00 Sąd Rejonowy - Zespół Szkół Zawodowych 2:0
18.00 Śląski Oddział Straży Granicznej - Zespół Szkół Zawodowych 2:0

Niedziela 11.03.2012:

Ćwierćfinały:
11.00
Zakład Poprawczy i Schronisko dla Nieletnich - Zakład Karny
11.00 Śląski Oddział Straży Granicznej - Urząd Miasta
12.00 Komenda Powiatowa Policji - Sąd Rejonowy
12.00 Rafako S.A - SGL Carbon Polska S.A.

Półfinały: 13.00
Mecz o III miejsce:
14.30
Finał:
16.00