bip

Najbliższe wydarzenia

11.07-Warsztaty Extreme City, g.11.00, ul. Zamkowa

18.07-Turniej w kręgle, g. 10.00

12-13.07- Intro Festival, Zamek Piastowski

 

 

 

 

 

Gościmy

Ilość osób przeglądających stronę:
438114

Już w najbliższą sobotę odbędzie się charytatywny bieg dla Anny Wojciechowskiej. Tym razem na uczestników raciborskiego biegu, marszu Nordic Walking nie będą czekać medale, nagrody, lecz tylko, albo aż wdzięczność osoby potrzebującej wsparcia na leczenie.

 

biegdlaani 1

 

Każdy, kto chce wziąć udział w wydarzeniu może zapisać się i opłacić poprzez portal datasport.pl lub w dniu biegu uiszczając opłatę u wolontariuszy (20 zł). Najmłodsi uczestnicy biegu będą mieli do pokonania 400 m, dla nich też będą przygotowane niespodzianki. Pozostali uczestnicy biegu oraz Nordic Walking będą mieli do pokonania maksymalnie 5 pętli (1 pętla to 2330 m). Start biegu na 400 m odbędzie się o godz. 11.00 na Stadionie Miejskim, natomiast start biegu głównego odbędzie się o 11.30. O bezpieczeństwo oraz dobrą zabawę dzieci rodziców, którzy wezmą udział w biegu zadbają animatorzy TEB Edukacja Racibórz, którzy w Akademii Fitness w H2Ostróg będą prowadzili gry i zabawy. Biuro zawodów znajdować się będzie na płycie stadionu, natomiast szatnie dla zawodników będą dostępne na koronie stadionu – tam też na strudzonych biegaczy będą czekali masażyści TEB Edukacja. Osoby niepełnoletnie muszą posiadać zgodę rodzica bądź opiekuna prawnego na udział w biegu. 

Dodatkowo, na profilu FB Stowarzyszenie Artystyczno – Społeczne „Pracownia Przyszłości” prowadzona jest licytacja przedmiotów, które zasilą finansowo całą akcję.

 

POBIERZ zgodę na udział w biegu