bip

Najbliższe wydarzenia

13-15.04.2018 Turniej Półfinałowy o awans do II ligi koszykówki (Arena Rafako)
14-15.04.2018 Mistrzostwa Szkół Sportowych w Pływaniu (Kryta Pływalnia H2Ostróg)

21-22.04 - Eliminacje MP w siatkówce - SKSG Odra Racibórz, g. 9.00

23.04 - Mistrzostwa Raciborza Szk. Podst w Dwa Ognie

28.04 - Finał Raciborskiej Amatorskiej Ligii Piłki Siatkowej

01.05 - Urodziny H2Ostróg

03.05 - Bieg bez Granic

Gościmy

Ilość osób przeglądających stronę:
264331

Poprzednia gala w Raciborzu była bardzo udana i wypełniła Arenę Rafako po brzegi, a widzowie otrzymali potężną dawkę dobrego MMA. Tym razem emocje sięgną zenitu bowiem w walce wieczoru o pas zobaczymy znakomitego zawodnika klubu Łamator Racibórz Mariusza Magdę, a jego przeciwnikiem będzie Serb o pseudonimie "Silent Killer" MarcoGucu. Jako, że jest to starcie o mistrzowski pas, walka będzie się toczyła na dystansie pięciu, 5-minutowych rund w kategorii 61 kg. Emocji nie zabraknie, gdyż w licznych pojedynkach rozegrany zostanie mecz Polska kontra Europa, a oprawę zapewnią raciborscy Drengowie.

 

gala mma

Gościem specjalnym gali będzie znany zawodnik KSW Grzegorz Szulakowski.

Data wydarzenia: 06.04.2018 (piątek)

Start: godzina 19.00, widzowie wchodzą od 18.00

Miejsce: Arena Rafako

Organizator: Łamator Racibórz i Fighting Club Ostrava

Karta walk:

5x5 min walka wieczoru o pas federacji VFCL
-61 kg Mariusz Magda, Łamator Racibórz, Pl x Marko Gucu, Theogenes MMA fighting club, SRB

3x5 min pro
-70 kg Adam Dyrka, Fight Club Bytom Pl x Tanas Skevopulos, Fighting Club Ostrava, Cz
-84 kg Szymon Christ,MMA Lublinec Pl x Mykola Moskalets, MMA Charkov, UKR
-93 kg Ireneusz Mroczka, Sparta Gold team, Pl x TBA
-66 kg Marek Keller, Husaria Pajęczno, Pl x Daniil Kazakov, MMA Charkov, Ukr
-84 kg Tomasz Kulig, Klub Sportowy Sparta Jaworzno x TBA
-61 kg Arkadiusz Keller, Husaria Pajęczno, Pl x Orhan Gabilov, MMA Charkov, Ukr

3x3 min ama
-70 kg Dominik Wydra, SWD Kraków, Pl xMichael Kirsch, LCC Trenčín, SVK
-77 kg,Paweł Łukasz Domański,UKS Hyosai Piastów,Pl x Pavel Volf, Fighting club Ostrava, Cz
-66 kg Piotr Koza, Forma Fight Team, Pl x Igor Lucacovic, LCC Trenčín, SVK
-61 kg Dawid Szulcek, Łamator Racibórz, Pl x Goran Veskov, LCC Trenčin, SVK
-84 kg Kamil Bednarek, Junior Dzierzoniów, PL x Tomaš Bystroň, Fighting club Ostrava, Cz

Bilety dostępne są w następujących punktach:

1. Restauracja "Bukowianka" Ul. Główna 10, 44-360 Buków
2. Restauracja Hotelowa Ul. Kraszewskiego 90, 44-370 Pszów
3. Aqua park H2Ostróg Ul. Zamkowa 4 , 47-400 Racibórz
4. Klub Sportowy Łamator Ul. Żółkiewskiego 22, 47-400 Racibórz
5. Klub Sportowy Sparta Gold Team Ul. Piaskowa 28, 47-420 Kuźnia Raciborska
6. Delta-System Security Ul. Kolejowa 18, 47-400 Racibórz
7. Arena Rafako Ul. Łąkowa 33, 47-400 Racibórz
8. Fighting Club Ostrava