bip

Najbliższe wydarzenia

12.09-Finał Amatorskiej Ligi Tenisa Ziemnego, g.9:00

13.09-Piknik Modelarski, g.10:00

20.09-GP Amatorów na szosie, g. 11:00

25-27.09- Turniej Miast w Kręgle Klasyczne

3.10- Fitness dla Zdrowia, g. 16.00, Arena Rafako

4.10-Zawody Grzybiarskie, g. 8.00, Stadion, Kuźnia Raciborska

10.10-Turniej Oldbojów w PN, g. 17.30, Stadion OSiR

 

 

 

 

 

 

 

Raciborskie biegi

01.03.2020 r. - Bieg Tropem Wilczym

01.03.2020 r. - Bieg Twardziela

11-31.05. 2020 r. - E-Bieg Bez Granic

........................- Nadodrzański Bieg Powstańców Śląskich OCR

Gościmy

Ilość osób przeglądających stronę:
660548

ZSO nr 1 z Raciborza ponownie najlepszy w rozgrywkach piłki nożnej dziewcząt szkół średnich. Zawodniczki z "Kasprowicza" pokonały po golu Martyny Malinowskiej w finale zawodniczki ZSZ z Raciborza i obroniły wywalczony przed rokiem tytuł. Zwycięski zespół zagrał w składzie: Julia Klinik, Dominika Taraszewicz, Magdalena Jaworowska, Martyna Malinowska, Alicja Gadecka, Paulina Nowak, Ewa Stania, Monika Mielimonka, Katarzyna Grzelak, Karolina Schinke.

Komplet wyników VIII Makroregionalnego Turnieju Piłki Nożnej Halowej Dziewcząt szkół średnich:

Faza eliminacyjna (grupowa):

ZSO nr 1 Racibórz - ZSZ II Racibórz 1:0
Bramka: Gadecka

ZSOMS Racibórz - ZST Rybnik 5:1
Bramki: Jaruga (4), Herud - Wyrobek

ZSM Głubczyce - Gimnazjum nr 1 Racibórz 0:0

ZSE Racibórz - I LO Kędzierzyn-Koźle 0:0

ZST Rybnik - ZSBiRR Racibórz 1:0
Bramka: Wyrobek

Gimnazjum nr 1 Racibórz - II LO Kędzierzyn-Koźle 0:5
Bramki: Hamada (3), Derdak, Schega

I LO Kędzierzyn-Koźle - ZSZ I Racibórz 0:3
Bramki: Zygla (2), Sinica

ZSBiRR Racibórz - ZSOMS Racibórz 0:4
Bramki: Jaruga (2), Naumowicz (2)

ZSM Głubczyce - II LO Kędzierzyn-Koźle 0:0

ZSZ I Racibórz - ZSE Racibórz 4:0
Bramki: Jasiak (2), Reżny, Krupa

 

Ćwierćfinały:

ZSO nr I Racibórz - ZST Rybnik 5:0
Bramki: Taraszewska (3), Klinik (2)

ZSOMS Racibórz - ZSZ II Racibórz 2:0
Bramki: Jaruga, Naumowicz

II LO Kędzierzyn-Koźle - I LO Kędzierzyn-Koźle 2:0
Bramki: Hamada (2)

ZSZ I Racibórz - ZSM Głubczyce 2:0
Bramki: Jasiak, Nieborowska

 

Półfinały:

ZSO nr 1 Racibórz - ZSOMS Racibórz 0:0, k. 2:1
Karne: Klinik, Taraszewska - Szczotka (Jaruga, Proksza - pudło)

II LO Kędzierzyn-Koźle - ZSZ I Racibórz 1:2
Bramki: Szewczak - Zygla (2)

Mecz o III miejsce:

II LO Kędzierzyn-Koźle - ZSOMS Racibórz 2:0
Bramki: Hamada (2)

Finał:

ZSO nr 1 Racibórz - ZSZ I Racibórz 1:0
Bramki: Malinowska

Nagrody indywidualne:

MVP: Natalia Hamada (II LO Kędzierzyn-Koźle)
Najlepsza bramkarka: Julia Klinik (ZSO nr 1 Racibórz)
Królowa strzelczyń: Martyna Jaruga (ZSOMS Racibórz)
Puchar FairPlay: ZSZ Racibórz