bip

Najbliższe wydarzenia

13.02.2014 Liga szkolna: Siatkówka chłopców szkół średnich (Arena Rafako, g. 10.00)
14.02.2014 Liga szkolna: Koszykówka dziewcząt szkół średnich (Arena Rafako, g. 10.00)
14.02.2014 Halowa Liga Piłki Nożnej (Arena Rafako, g. 20.00)
15.02.2014 Liga żaków (Arena Rafako, g. 8.00)
15.02.2014 Mecz III ligi koszykówki RKK AZS Racibórz - DAAS Basket Hill Bielsko-Biała (Arena Rafako, g. 17.00)
15.02.2014 Halowa Liga Piłki Nożnej (Arena Rafako, g. 19.00)
16.02.2014 Brooklyn Basket Liga (Arena Rafako, g. 10.00)
16.02.2014 Halowa Liga Piłki Nożnej (Arena Rafako, g. 16.00)

Gościmy

Odwiedza nas 21 gości oraz 0 użytkowników.

Otwarte Mistrzostw Raciborza w Piłce Nożnej Halowej Szkół Gimnazjalnych

 

Grupa A

  1. 1.Gimnazjum Kietrz
  2. 2.Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy w Kuźni Raciborskiej
  3. 3.Zespół Szkolno Gimnazjalny w Nędzy
  4. 4.Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy dla Niesłyszących i Słabo Słyszących

Mecze:

SOSWNiS – Nędza 2:6

Kietrz – MOW 0:0

Nędza – MOW 1:4

SOSWNiS – Kietrz 0:5

Kietrz – Nędza 1:0

MOW – SOSWNiS 2:0

Grupa B

  1. 1.Zespół Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego
  2. 2.Gimnazjum Nr 3
  3. 3.Gimnazjum Nr 5

Mecze:

ZSOMS – G3 2:0

ZSOMS – G5 2:0

G3 – G5 4:0

Mecz o 5 miejsce: G5 – Nędza 0:3

Mecz o 3 miejsce: G3 – MOW 0:1

Finał: ZSOMS – Kietrz 1:0

Klasyfikacja końcowa:

  1. 1.Zespół Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego
  2. 2.Gimnazjum Kietrz
  3. 3.Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy w Kuźni Raciborskiej
  4. 4.Gimnazjum Nr 3
  5. 5.Zespół Szkolno Gimnazjalny w Nędzy
  6. 6.Gimnazjum Nr 5
  7. 7.Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy dla Niesłyszących i Słabo Słyszących

Nagrody Zespołowe:

Najsympatyczniejsza Drużyna: Zespół Szkolno Gimnazjalny w Nędzy

Nagroda Fair Play: Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy w Kuźni Raciborskiej

Nagrody Indywidualne:

Najlepszy zawodnik turnieju: Szymon Grud ZSOMS

Najlepszy bramkarz: Adam Kostka G3

Król strzelców: Kamil Kwiecień - G3, Maciej Giemza – Nędza, 4 bramki

Organizator: Ośrodek Sportu i Rekreacji w Raciborzu, Gimnazjum Nr 5 im. Jana Pawła II

W zawodach udział wzięli:

SOSWNiS – Mateusz Demianiuk, Aaron Majka, Jakub Lichoń, Patryk Olkis, Artur Drzisla, Dariusz Dyrbuś, Patryk Gorczyński, Tymoteusz Ziętek, Jakub Żurawicki, Izabela Kuźniak – opiekun Kazimierz Grycman

Zespół Szkolno-Gimnazjalny w Nędzy – Burdzy Michał, Król Michał, Śmieszek Szymon, Szopa Filip, Dudek Grzegorz, Szenk Jakub, Afa Dawid, Giemza Maciej, Wałąch Grzegorz, Czekała Andrzej

Gimnazjum Nr 5 – Przemysłąw Karbownik, Denis Zaczek, Adam Wolnik, Rafał Menżyk, Łukasz Litwin, Łukasz Burdach, Tomasz Sławik, Kamil Wolnik, Filip Żurakowski, Łukasz Bucyk, Dawid Skroban, Patryk Deeg – opiekun Anita Dąbkowska

Gimnazjum Kietrz – Lechoszest Mateusz, Kozibroda Paweł, Katolik Bartosz, Wróblewski Paweł, Piasny Krystian, Staroń Tomasz, Staśko Michał, Wóz Maciej, Mendel Rafał, Watman Kacper, Konieczny Patryk – opiekun Rojek Artur

Gimnazjum Nr 3 – Kostka Adam, Kwiecień Kamil, Owsiak Michał, Myśliwy Tomasz, Piątek Piotr, Stalmach Adam, Jarosławski Krzysztof, Thym Michał, Wiesztort Patryk, Bartoszewski Benjamin, Cofała Maciek

MOW Kuźnia Raciborska – Nowakowski Oskar, Kaliński Marcin, Kaliński Patryk, Chrząszcz Mateusz, Samburski Patryk, Zatłokiewicz Tomasz, Rozkwitalski Robert, Konwerski Marek

ZSOMS Racibórz – Trzeciak Mateusz, Fojcik Dawid, Grud Szymon, Czorniczek Dawid, Procek Szymon, Tolpa Łukasz, Korczok Kacper, Rogalski Kamil, Grzesik Michał Erynkwajt Filip

Już w najbliższą sobotę, 29.11.2014, rusza Lodowisko Piastor! Pierwsza ślizgawka o godzinie 10.00!
Zapraszamy!

Godziny wejścia na ślizgawkę przez cały okres jej funkcjonowania:
poniedziałek - piątek dla szkół i grup zorganizowanych: 8.00, 9.00, 10.00, 11.00, 12.00, 13.00, 14.00 (wejścia 45 minutowe).
poniedziałek - piątek wejścia indywidualne: 15.00 i 17.30 (wejścia 90 minutowe)
soboty, niedziele i święta: 10.00, 12.30, 15.00, 17.30

Ceny biletów:
Ślizgawki ogólnodostępne:
- wstęp na ślizgawkę 90 min. dorośli - 6,-zł
- wstęp 90 min. dzieci i młodzież szkolna - 5,-zł
- wypożyczenie łyżew - 5,-zł
- karnet miesięczny dla 1 osoby - 30,-zł
- karnety sprzedawane po 15 dniu m-ca - 20,-zł
- ostrzenie łyżew - 5,-zł

Ślizgawka dla szkół i grup zorganizowanych, wejścia w godz. 8.00 - 14.00 (45 minut, minimum 20 osób):
- wstęp - 2,- zł
- wypożyczenie łyżew - 5,-zł.

W dniu 12.11.2014 r. na hali widowisko – sportowej Arena RAFAKO, odbył się Halowy Turniej Piłki Nożnej Szkół Podstawowych zorganizowany przez Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Szkołę Podstawową Nr 3 im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Raciborzu. W zaciętej rywalizacji udział wzięło 5 raciborski szkół. Z pierwszego miejsca oraz Pucharu Przechodniego Dyrekcji SP 3 cieszyła się Szkoła Podstawowa Nr 8.

Wyniki, klasyfikacja turnieju:

SP4 – SP8 – 1 : 6

SP3 – ZSP2 – 2 : 5

SP5 – SP8 – 0 : 5

SP4 – SP3 – 6 : 1

SP5 – ZSP2 – 3 : 2

SP8 – SP3 – 5 : 3

ZSP2 – SP4 – 0 : 5

SP5 – SP3 – 0 : 1

SP5 – SP4 – 1 : 1

ZSP2 – SP8 – 0 : 5

Klasyfikacja turnieju:

  1. 1.Szkoła Podstawowa Nr 8
  2. 2.Szkoła Podstawowa Nr 4
  3. 3.Szkoła Podstawowa Nr 5
  4. 4.Zespół Szkolno – Przedszkolny Nr 2
  5. 5.Szkoła Podstawowa Nr 3

Nagrody indywidualne:

  • Najlepszy strzelec – Parusel Klaudiusz
  • Najlepszy bramkarz – Gawliczek Michał
  • Najlepszy zawodnik – Oliwier Czajkowski

Puchar Fair Play powędrował do Szkoły Podstawowej Nr 3, natomiast Puchar Najsympatyczniejszej Drużyny został przyznany Zespole Szkolno – Przedszkolnemu Nr 2

W turnieju udział wzięli:

SP8 – trener Jarosław Rachwaski – Grycman Kamil, Bialik Kamil, Socha Kamil, Parusel Klaudiusz, Coitt Paweł, Cybulski Sebastian, Szotek Gabriel, Janik, Kuczera Adrian

SP4 – trener Arkadiusz Gałeczka – Tomasz Szczechowski, Seweryn Radoń, Filip Radoń, Oliwier Czajkowski, Filip Metel, Maks Gawenda, Krzysztof Biedroń, Agata Grela, Michał Załuski, Mateusz Szkurłat

SP5 – trener Marta Kozub – Dominik Swoboda, Szymon Śliż, Martin Rzytki, Filip Jurecki, Pascal Niedzbała, Paweł Bugdol, Michał Zebrała

ZSP2 – trener Oszek Karolina – Oliver Mróz, Błażej Gębski, Dawid Gunerka, Wojtek Suchecki, Michał Bicz, Aleksander Bielecki, Daniel Kaproń, Nils Heiduczek, Kuba Wierzgoń

SP3 – trener Grzegorz Baran – Adam Niedzbała, Patryk Orc, Tobiasz Kuchajewicz, Sebastian Sekuła, Jakub Czernecki, Błażej Kozieł, Dawid Starok, Michał Gawliczek

Miasto Racibórz, Ośrodek Sportu i Rekreacji, Uczniowski Klub Sportowy „VICTORIA” przy SP Nr 15 w Raciborzu oraz MKS-SMS „VICTORIA” Racibórz serdecznie zapraszają na Bieg Mikołajkowy oraz Nordic Walking do Parku im. Miasta Roth. Impreza odbędzie się 06.12.2014 r. o godz. 11.00. Biuro zawodów będzie czynne w dniu zawodów od godz. 9:30 do godz. 10.30 (Muszla Koncertowa). Wszyscy uczestnicy, którzy wezmą udział w zabawie otrzymają na mecie słodką niespodziankę od Św. Mikołaja. Dodatkowo wśród wszystkich uczestników zostaną rozlosowane nagrody rzeczowe a najlepiej przebrane osoby otrzymają nagrody specjalne. Jednym z warunków udziału jest posiadanie atrybutu Św. Mikołaja. Szczegóły w regulaminie. Serdecznie zapraszamy.

 

 

REGULAMIN BIEGU MIKOŁAJKOWEGO oraz NORDIC WALKING

 

1. Nazwa biegu – BIEG MIKOŁAJKOWY I NORDIC WALKING

2. Termin i miejsce zawodów - 06.12.2014r. - Park im. Miasta Roth.

3. Typ biegu - rekreacyjny

4. Cel imprezy - popularyzacja biegania jako najprostszej formy rekreacji ruchowej.

                           - popularyzacja Nordic Walking

5. Biuro zawodów - Muszla Koncertowa w Parku im. Miasta Roth czynne w dniu zawodów od godz. 9:30 do godz. 10.30

 

6. Godzina startu: bieg i Nordic Walking - 11:00 - Park im. Miasta Roth

  

7. Organizator:

- Miasto Racibórz,

- Ośrodek Sportu i Rekreacji Racibórz ul. Zamkowa 4,

- Uczniowski Klub Sportowy „VICTORIA” przy SP Nr 15 w Raciborzu,

- MKS-SMS „VICTORIA” Racibórz.

 

8. Warunki - Uczestnicy biegu i Nordic Walking muszą posiadać atrybut Św. Mikołaja (czapeczki, brody, dzwonki, sanki, rogi renifera itp.) oraz podpisane oświadczenie o zdolności do udziału w biegu rekreacyjnym lub Nordic Walking przez zawodnika lub opiekuna prawnego w przypadku osoby niepełnoletniej.

 

9. Nie pobiera się opłaty startowej

 

10. Zgłoszenia – w dniu zawodów od godz. 9.30 do 10.30

 

11. Dystans:

            Każdy z uczestników ma do pokonania od 2 do 20 okrążeń o długości około 500m. (od 1km – 10km). Uczestnik biegu lub marszu Nordic Walking sam liczy ilość pokonanych okrążeń zgodnie z zasadami Fair Play i „zasadami Św. Mikołaja”.

 

12. Nagrody i wyróżnienia:

Każdy kto ukończy bieg jest zwycięzcą a na mecie czeka go słodka niespodzianka od Św. Mikołaja.

Wśród wszystkich uczestników imprezy zostaną rozlosowane nagrody rzeczowe.

Przewiduje się nagrodę specjalną dla:

- najlepiej przebranego zawodnika,

- najlepiej przebranej zawodniczki,

- najlepiej przebranej rodziny.

 

13. Uwagi końcowe:

a) Za ubezpieczenie uczestników odpowiedzialne są macierzyste kluby, stowarzyszenia, organizacje, rodzice lub opiekunowie prawni zgłaszających zawodników do zawodów.

b) Przyjęcie numeru startowego jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu

BIEGU MIKOŁAJKOWEGO.

c) Sprawy nie ujęte w regulaminie interpretuje i rozstrzyga organizator.

d) Dla uczestników biegu organizator zapewnia gorącą herbatę.

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY I ŻYCZYMY MIŁEJ ZABAWY