bip

Najbliższe wydarzenia

13.02.2014 Liga szkolna: Siatkówka chłopców szkół średnich (Arena Rafako, g. 10.00)
14.02.2014 Liga szkolna: Koszykówka dziewcząt szkół średnich (Arena Rafako, g. 10.00)
14.02.2014 Halowa Liga Piłki Nożnej (Arena Rafako, g. 20.00)
15.02.2014 Liga żaków (Arena Rafako, g. 8.00)
15.02.2014 Mecz III ligi koszykówki RKK AZS Racibórz - DAAS Basket Hill Bielsko-Biała (Arena Rafako, g. 17.00)
15.02.2014 Halowa Liga Piłki Nożnej (Arena Rafako, g. 19.00)
16.02.2014 Brooklyn Basket Liga (Arena Rafako, g. 10.00)
16.02.2014 Halowa Liga Piłki Nożnej (Arena Rafako, g. 16.00)

Gościmy

Odwiedza nas 244 gości oraz 0 użytkowników.

H2Ostróg zaprasza na

Wielkie świąteczne szukanie prezentów

 

Odszukaj na basenie znaczek choinki. Każdy z nich ma swój numer do którego przyporządkowany jest prezent.

 

zapraszamy wszystkich odwiedzających do zabawy

Sobota 20 grudnia

Niedziela 21 grudnia

 

Znaczki ukryte będą w hali basenowej w miejscach łatwo dostępnych.

Jeśli znajdziesz zgłoś się do ratownika po odbiór nagrody.

Życzymy udanych poszukiwań :)

 

*Każda osoba biorąca udział w zabawie może odebrać tylko jedną nagrodę.

*W zabawie nie może brać udziału pracownik H2Ostróg.

Wyniki III Zimowego Turnieju Ruchu Bezpieczeństwa Drogowego

12.12.2014 r.

Klasyfikacja:

  1. 1.ZSP Pogrzebień
  2. 2.ZSP Rzuchów
  3. 3.SP 13 Racibórz
  4. 4.ZSP Pawłów

ZSP 2 Racibórz

ZSO Rudnik

ZSP Kobyla

SP 15 Racibórz

ZSP Kobyla II

SSP Budziska

SP 4 Racibórz

ZSO Bieńkowice

ZSS Racibórz

Wynik zawodów na laserowym trenażerze strzeleckim dla opiekunów:

  1. 1.Marek Biliński (78 pkt.) - SP 15 Racibórz
  2. 2.Celina Stukator (66 pkt.) – ZSP Pogrzebień
  3. 3.Katarzyna Jasion(64 pkt.) – SP 13 Racibórz

W zawodach udział wzięli:

ZSP Rzuchów: - opiekun – Anna Adamczyk – Domański Łukasz, Jęczmionka Kamil, Musiolik Miłosz, Wichtowski Bartosz

ZSO Bieńkowice: opiekun – Aldona Musioł: Artur Klimża, Daniel, Herzok, Roman Modlich, Patryk Fichna

ZSP Kobyla: opiekun Katarzyna Cieślik - Stencel Martyna, Ber Sandra, Bogdan Patrycja, Królik Robert

ZSP Kobyla II: opiekun – Kocjan Ewa, Broża Dawid, Głogiewicz Jakub, Kura Patrycja

SP 4 Racibórz: opiekun – Arkadiusz Gałeczka – Wiktoria Głogiewicz, Wiktoria Grab, Michał Nosal,

SP 13 Racibórz: opiekun – Jasion Katarzyna – Tymoteusz [TB1] [TB2] dzior, Martyna Czerniak, Karol Węgrzynowski, Wiktor Chrobak,

ZSP Pogrzebień: opiekun – Celina Stukator – Niestrój Mikołaj, Koczy Łukasz, Kleszczyński Adam, Niedbała Jakub

ZSO Rudnik: opiekun – Artur Marcinkowski - Konrad Zawojski, Maksymilian Burdzik, Wojciech Fiołka, Rafał Nahlik

ZSP 2 Racibórz: opiekun – Teresa Niedzielska – Błażej Banach – Gębski, Jęczmionka Kamil, Musiolik Miłosz, Wichtowski Bartosz

ZSS Racibórz: opiekun – Białas Bartosz – Dżesika Kurek, Alicja Sławiek, Klaudia Golonka, Dorota Grabowska

SP 15 Racibórz: opiekun – Marek Biliński – Monika Łubik, Milena Bilińska, Bartek Sosna, Jakub Głuch

ZSP Pawłów: opiekun – Konrad Hajdasz – Miensopust Kamila, Fichna Milena, Salomon Filip, Michał Fojtzik

SSP Budziska: opiekun – Tadeusz Magdziak – Rafał Wranik, Mateusz Stefaniszyn, Piotr Goretzki, Wojciech Nienortowicz


 [TB1]

 [TB2]

8 grudnia na Arenie RAFAKO odbyła się I edycja Makroregionalnego Turnieju Halowej Piłki Nożnej Chłopców Szkół Ponadgimnazjalnych. Do rywalizacji przystąpiło aż 11 drużyn. Oprócz raciborskich szkół w zawodach uczestniczyły reprezentacje z Głubczyc, Kietrza, Kędzierzyna oraz Rybnika. Poziom sportowy był bardzo wyrównany oraz stał na wysokim poziomie, a o zwycięstwie często decydował konkurs rzutów karnych. Po emocjonującym finale Puchar Przechodni Dyrektora OSiR powędrował w ręce Zespołu Szkół Mechanicznych z Głubczyc. Zawody zostały zorganizowane przez OSiR Racibórz oraz Zespół Szkół Zawodowych w Raciborzu, natomiast honorowy patronat nad imprezą objął Starosta Powiatu Raciborskiego

Wyniki fazy grupowej:

Gr. A

  1. 1.ZSZ Racibórz
  2. 2.ZST Rybnik
  3. 3.ZSOMS Racibórz

1 – 2 -   0 : 2

2 – 3 –   0 : 0

1 – 3 –   0 : 6

Gr. B

 

  1. 1.ZSE Racibórz
  2. 2.ZS Kietrz
  3. 3.ZSO Głubczyce

1 – 2 –   0 : 0

2 – 3 –   0 : 0

1 – 3 –   3 : 1

Gr. C

 

  1. 1.ZSM Głubczyce
  2. 2.ZSM Racibórz
  3. 3.ZSTiO Kędzierzyn – Koźle

1 – 2 –   0 : 0

2 – 3 –   1 : 0

1 – 3 –   1 : 0

Gr. D

 

  1. 1.I LO Kędzierzyn Koźle
  2. 2.ZSO Nr I Racibórz

1 – 2 – 0 : 0 (k. 2 : 1)

Runda finałowa

 

ZSOMS Racibórz – ZS Kietrz        0 : 1

ZSE Racibórz – ZST Rybnik           0 : 1

ZSM Racibórz – ZSO Nr I Racibórz            0 : 1

ZSM Głubczyce – I LO Kędzierzyn – Koźle 0 : 3

Półfinały

 

ZS Kietrz – ZSM Głubczyce 0 : 1

ZST Rybnik – ZSO Racibórz 0 : 0 (k. 3 : 2)

Mecz o III miejsce

 

ZS Kietrz – ZSO Nr I Racibórz – 1 : 1 (k. 5 : 4)

FINAŁ

 

ZST Rybnik – ZSM Głubczyce – 1 – 2

 

Klasyfikacja końcowa:

 

  1. 1.ZSM Głubczyce
  2. 2.ZST Rybnik
  3. 3.ZS Kietrz
  4. 4.ZSO Nr I Racibórz
  5. 5.ZSE Racibórz

ZSOMS Racibórz

ZSM Racibórz

I LO Kędzierzyn – Koźle

       9.     ZSZ Racibórz

                ZSTiO Kędzierzyn – Koźle

                ZSO Głubczyce

Nagrody indywidualne:

 

The Best Striker                 -     Marek Malinowski          ZSM Głubczyce

The Best Goalkeeper           -    Kamil Pragnący             ZST Kietrz

The Best of The Best (MVP) –    Jakub Piecha                 ZSM Głubczyce

W trakcie turnieju został przeprowadzony konkurs strzelecki, w którym bezkonkurencyjny okazał się Rafał Chałupiński z ZSOMS Racibórz

                Nad prawidłowym przebiegiem turnieju czuwali sędziowie Podokręgu Piłki Nożnej – Antonii Krybus oraz Andrzej Knura, natomiast sędziami stolikowymi byli Piotr Dastig oraz Tomasz Bieliński.

W rywalizacji udział wzięli:

ZST Rybnik: Chluba Dawid, Pragnący Kamil, Szopa Patryk, Pyszny Benjamin, Kozik Radosław, Groborz Piotr, Bugdol Karsten, Wolski Mateusz, Kasprzak Przemysław, Gwóźdź Kamil – opiekun: Adam Roezner

ZS Kietrz: Duda Marcin, Iwanicki Mateusz, Gutka Adam, Majer Damian, Gutka Andrzej, Bach Damian, Krzanicki Mateusz, Muzyk Konrad, Krupa Mateusz, Kulisz Robert – opiekun: Areg Gadachik

ZSO Nr 1 Racibórz: Migus Ronald, Postolak Mateusz, Karbowniczek Mateusz, Szulc Krzesimir, Bąbol Rafał, Wiliusz Mateusz, Czarny Benjamin, Herud Damian, Trębacz Bartosz, Powalla Kamil, Pohl Rafał – opiekun: Piotr Michalak

ZSM Racibórz: Lasak Rafał, Kocur Denis, Ligocki Piotr, Grzybek Paweł, Musioł Łukasz, Nowak Kamil, Kieżyński Sebastian, Miś Dawid, Gabor Michał, Olbricht Jakub – opiekun: Marek Klobuczek

ZSTiO Kędzierzyn – Koźle: Różycki Patryk, Kusz Dawid, Oleksiak Mateusz, Duszkiewicz Sebastian, Pilch Przemysław, Wiencek Damian, Stobrawe Andrzej, Warzecha Adam, Rafalski Dawid – opiekun: Michał Pycia

I LO Kędzierzyn – Koźle: Stefanides Aron, Cieślik Damian, Stańczyk Paweł, Komander Daniel, Horbijczuk Mateusz, Węgrzyn Bartosz, Chojnowski Rafał, Chałupa Michał, Zeljaś Tomasz – opiekun: Urych Zbigniew

ZSO Głubczyce: Czepczor Kajetan, Rubczyński Radosław, Piątkowski Paweł, Moskała Szymon, Bieniarz Filip, Hucaluk Piotr, Cyganek Michał, Śnieżek Bartosz, Tokarz Marcin, Walczak Jakub – opiekun: Tokarz Krzysztof

ZSOMS Racibórz: Adamiec Marek, Witt Łukasz, Adamiak Dominik, Sromek Piotr, Chałupiński Rafał, Święty Piotr, Goral Mateusz, Sinica Denis, Remień Bartosz, Siedlaczek Dominik, Pundyk Patryk – opiekun: Andrzej Marców

ZSE Racibórz: Horny Adam, Maślanka Szymon, Nieckarz Łukasz, Kawik Rafał, Maciąg Paweł, Warzeszka Mateusz, Koman Artur, Komada Gennadij, Rudnicki Seweryn, Cimen Demir, Klima Mateusz – opiekun: Katarzyna Dudys

ZSZ Racibórz: Opioła Gabriel, Henrich Denis, Kupiec Andrzej, Piechula Dominik, Leśnikowski Patryk, Bobzik Oliwier, Niewiera Robert, Zymelka Oliwier, Drozd Mateusz – opiekun: Jacek Zawada

ZSM Głubczyce: Jacheć Kamil, Piecha Jakub, Malinowski Marek, Niżnik Damian, Jedlicica Jarosław, Kozłowski Daniel, Sęk Paweł, Moryl Sebastian, Mojzyk Karol, Adamski Rafał – opiekun: Malewicz Marek

05.12 Arena Rafako była wypełniona po brzegi kibicami siatkówki. Do rywalizacji o miano najlepszej drużyny XIV Mikołajkowych Turnieju Siatkarskiego Szkół Ponadgimnazjalnych przystąpił 6 drużyn kobiecych oraz męskich. W tym roku główne trofea powędrowały do Mechanika (chłopcy) oraz ZSOMS (dziewczęta)

 

Składy drużyn oraz klasyfikacja turnieju:

 

Skład ZSE (chłopcy):

1. Wróbel Sebastian
2. Żagiel Wiktor
3. Komada Gennadij
4. Marcol Paweł
5. Kretek Dawid
6. Jurczyk Mateusz
7. Klima Mariusz

Skład ZSE (dziewczęta):

1. Sycz Julia
2. Hanka Patrycja
3. Nowak Monika
4. Listopad Agnieszka
5. Bednarz Zuzanna
6. Kuriata Aleksandra

Skład I LO (chłopcy):

1. Świątek Sebastian
2. Migus Ronald
3. Bulenda Bartosz
4. Rusek Mateusz
5. Lorenc Tomasz
6. Subocz Radosław
7. Adamczyk Grzegorz
8. Dziadek Michał
9. Sitek Tomasz
10. Pleszewski Jakub
11. Karbowniczek Mateusz

Opiekun: Piotr Michalak

Skład I LO (dziewczęta):

1. Łobos Karolina
2. Wittek Magdalena
3. Miensopust Oliwia
4. Unger Paulina
5. Halszka Aleksandra
6. Kolosa Marta
7. Krużołek Julia
8. Treścińska Marta
9. Harężak Agata
10. Abrachamczyk Justyna
11. Chojecka Dominika

Opiekun: Anna Leśniak

Skład II LO (chłopcy):

1. Fol Radosław
2. Floch Andrzej
3. Piecha Kajetan
4. Grek Szymon
5. Thomas Konrad
6. Borsuk Michał
7. Komorek Marcin
8. Staniec Paweł
9. Suchan Paweł
10. Lasek Konrad

Skład II LO (dziewczęta):

1. Rzepka Magdalena
2. Tkocz Magdalena
3. Gawdeluk Martyna
4. Łopacz Magdalena
5. Panicz Agata
6. Caboń Aleksandra
7. Barcz Aleksandra
8. Szot Marzena
9. Freindorf Marta

Skład ZSBiRR (chłopcy):

1. Krzanicki Kamil
2. Pomiotło Wojciech
3. Swaczyna Patryk
4. Sowarszenko Arkadiusz
5. Janik Adam
6. Karmas Marek
7. Szuniewicz Radosław

Skład ZSBiRR (dziewczęta):

1. Działa Patrycja
2. Biczysko Sabina
3. Jęczmionka Weronika
4. Skupin Anika
5. Koput Małgorzata
6. Bugdal Monika
7. Rosina Aneta
8. Bembenek Patrycja
9. Drożdż Oktawia
10. Wojczyk Justyna
11. Kiełbasa Magdalena
12. Roman Magdalena

Skład ZSZ (dziewczęta):

1. Hekiert Karolina
2. Pawluch Ewelina
3. Panienkowska Marta
4. Foltys Julia
5. Hanka Paulina
6. Libowska Karolina
7. Dobelc Agnieszka
8. Kołodziej Agnieszka
9. Feliniak Martyna
10. Frączek Aleksandra
11. Marcinek Paulina
12. Dzierża Simona
13. Targacz Weronika
14. Kieś Katarzyna

Skład ZSOMS (dziewczęta):

1. Migas Aleksanra
2. Komor Patrycja
3. Duda Simona
4. Konieczna Samanta
5. Parusel Nikola
6. Ptaszek Daria
7. Malura Maria
8. Piątka Krystyna
9. Adamiec Sabina
10. Jęczmionka Natalia
11. Lucyga Julia
12. Wituch Joanna

Skład ZSOMS (chłopcy):

1. Szot Marek
2. Gawron Patryk
3. Grabczyński Przemysław
4. Kuballa Dawid
5. Korus Karol
6. Kondziołka Mateusz
7. Witt Łukasz
8. Kajstura Mirosław
9. Oczkowski Kamil
10. Piechaczek Łukasz

Skład ZSM (chłopcy):

1. Błaszczok Tomasz
2. Lucia Mateusz
3. Psota Denis
4. Sławek Bartłomiej
5. Rzeszowski Piotr
6. Runge Dariusz
7. Musioł Łukasz
8. Huk Łukasz
9. Jureczka Kamil
10. Moos Łukasz
11. Staniszewski Mateusz
12. Cwik Marcin
13. Utrata Robert
14. Fulneczek Mateusz


                                                   Chłopcy                 Dziewczyny
Najlepszy zagrywający   Świątek Sebastian (I LO)                 Julia Sycz (ZSE)
Najlepszy przyjmujący   Rusek Mateusz (I LO)                   Tkocz Magdalena (II LO)
Najlepszy atakujący        Psota Denis (ZSM)                 Konieczna Samanta (ZSOMS)
Najlepszy rozgrywający Krzanicki Kamil (ZSBiRR)               Duda Simona (ZSOMS)
Miss/Mister zawodów     Grabczyński Przemysław               Krużołek Julia
MVP Turnieju (najlepszy zawodnik) Flau Andrzej (II LO)           Łobos Karolina (LO I)
Moos Łukasz (ZSM) – Nagroda mikołajkowa
Bednarz Zuzanna (ZSE) – Nagroda mikołajkowa

I miejsce               ZSM                                                     ZSOMS
II miejsce               I LO                                                     I LO
III miejsce              ZSBiRR                                               II LO
IV miejsce              II LO                                                     ZSE